Çağdaş Bosch Diesel Service Hakkında

Uzun yıllar boyunca araçlarınızın bakım hizmetini verdiğimiz Çağdaş dizel servisimizde, uzman bir kadroyla birlikte hareket ediyoruz. Antalya Kepez’de bulunan firmamız, dizel araçların yakıt sistemlerini profesyonel şekilde inceleyen ekibimizle birlikte müşteri memnuniyetine ek olarak üstün hizmet anlayışını ilke ediniyoruz. Güncel teknolojileri takip ederek kendini sürekli geliştiren güler yüzlü ekibimizle; araçlarınızdan alacağınız performans çözümlerine odaklanıyoruz.
 
Yılların verdiği tecrübemizle son teknolojiyi yüksek kalite orjinal parçalarla birleştiriyoruz. Dizel sistemlerin tüm sorunlarını hızlı şekilde tespit ederek birinci sınıf işçilikle onarıyoruz. İşlem sırasında A kalite malzemeler, uzman bilgisi ve gelişmiş teknolojik cihazlar kullanıyoruz. Denizcilik, madencilik, inşaat, otomotiv, tarım gibi sektörlerinin yanı sıra taşımacılık ve enerji alanlarında da sınırsız hizmet veriyoruz.
 
Bosch yakıt enjeksiyon parçalarını temin edebileceğiniz özel servisimizde tamamen orjinal ekipmanlara, hızlı çözümlere, güler yüzlü hizmete ulaşmanızı sağlıyoruz. Mazot pompası tamiri gibi uzmanlık gerektiren konulara ek olarak arıza tespiti, pompa ve enjektör temizliği, yenilenmesi ya da değişimi gibi önemli uygulamaları gerçekleştiriyoruz. Endüstri standartlarına uyumlu işlemleri, orijinal ürünlerden faydalanarak kısa sürede yapabiliyoruz.
 
Dizel motor sistemlerinin tüm sorunlarını kalibrasyon ve diagnostik testlerle kısa sürede tespit ve teşhis edebilen uzman ekibimiz, çözüm sürecinde son teknoloji barındıran yazılımlardan faydalanır. İhtiyacınız olan çözüm desteğini sunmak açısından gelişmiş teknolojilerle donatılan teknisyenlerimiz aracılığıyla tüm sorunlarınıza cevap verebiliriz.
 
Doğru seçim gerektiren yedek parça temininizi orijinal şekilde karşılıyoruz. Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar vasıtasıyla tüm araçlarınızın ve motor gücünün performansında artış hedefliyoruz. Müşterilerin ihtiyacı olan teknik bilgileri, yeni parça tanıtım ve kullanım detaylarını titizlikle paylaşarak yönlendirme sağlıyor, kesintisiz ve verimli bir çalışma süreci için periyodik bakımlarını hatırlatarak ilerliyoruz. Garanti desteği sağladığımız müşterilerimizin 12 ay boyunca yaşayabileceği tüm problemlerde arkasında olduğumuzu belirtiyoruz. Tüm dizel bakım işlemlerinizi, enjektör ve pompa tamiri gibi uygulamalarınızı bize emanet ederek işlerinize kesintisiz devam edebilirsiniz.
 
Hizmette sınır tanımayan Antalya dizel servisimiz ve uzman teknisyenlerimiz sayesinde yaşadığınız tecrübenin en hızlı şekilde çözüme kavuşmasını sağlıyoruz. Memnuniyet odaklı çalışmalarımızı daima gelişen teknolojiyi takip ederek tamamlıyoruz. Ekibimizin kendi alanında uzman teknisyenlerine daima eğitim desteği vererek yeni nesil çözümlerle uygulama yapıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmaların ulusal ve uluslararası kalitede olmasına titizlik gösteriyor, yönetmeliklere uyumlu hareket ederek tecrübemizi kanıtlıyoruz. Bakım ve onarım hizmetlerimizi her marka dizel motorlu aracınız, iş makineleriniz, deniz filonuz, tarım araçlarınız ve tüm ekipmanlarınız için talep edebilirsiniz.

Hemen Ara Yol Tarifi
X